Devrek Postası

ZONGULDAK AK PARTİ TEŞKİLATI ZGC’Yİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Muammer Avcı ve yönetim kurulu üyeleri, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

ZONGULDAK AK PARTİ TEŞKİLATI ZGC’Yİ ZİYARET ETTİ
124 views
24 Ekim 2022 - 12:15

ZGC’ yi ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Muammer Avcı, yatırım müjdelerini peş peşe sıraladı, gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını cevaplandırdı. AK Parti  Zonguldak İl Başkanı Muammer Avcı, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti’ni (ZGC) ziyaret etti.  Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti( ZGC)Başkanı Derya Akbıyık, “Bugün ülkemizin en önemli siyasi partisinin il başkanı, il başkan yardımcısı ve merkez ilçe başkanını merkezimizde kabul ediyoruz. Bugünde bizleri ziyaret ediyorlar. Bu göreve geldiğimizden dolayı sizleri kutluyoruz. Ak Parti merkez ilçe başkanında yoğun çalışmalarını görüyoruz,kutluyoruz. Bugün bizlere yapılan nezaket ziyareti ile ilgili teşekkür ediyoruz. Bu ziyaret vesilesi ile Zonguldak’la ilgili müjdeleri duymak isteriz” dedi.

ZGC’ ye yapılan ziyarete; İl Başkanı Muammer Avcı, Teşkilatlardan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mustafa Çağlayan, Ak Parti  merkez ilçe başkanı Mükerrem Ayçiçek, tanıtım  ve medya başkanı Mehmet Arkadaş,sosyal işlerden sorumlu başkan Pamuk Cansız, katıldı. AK Partili heyetini, ZGC Başkanı Derya Akbıyık, yönetim kurulu, kentte yayın hayatını sürdüren yaygın, ulusal ve yerel basının temsilcileri karşıladı.

Açılış konuşmasını yapan ZGC Başkanı Derya Akbıyık; “Bugün İl Başkanımızı İl Başkan Yardımcımızı,merkez ilçe başkanımız ve beraberindekileri kabul ediyoruz. Bizleri ziyaret ediyorlar. AK Parti gerçekten önemli bir parti. Başarılarınızda yanındayız ve takipçisiyiz.” dedi. 

AK Parti İl Başkanı Muammer Avcı’ da, kentteki çalışmalardan söz ederek; “Haftanız bereketli olsun. Misafirperverliğimiz çok önemli. 15 Ağustos 2022 tarihinde Cumhurbaşkanımızın talimatıyla İl Başkanlığı görevine başladık. Zonguldak’ın kalkınması, lojistik alanın güçlenmesiyle alakalı. 1. etabını tamamladığımız tünellerimizle vatandaşlarımız 4 dakikada Kilimli’ de olabiliyor. Diğer tünellerdeki çalışmalarımız da devam ediyor. Ereğli ilçemizde yeni temel atmaları başlıyor. Diğer yandan dün müjdesini verdiğimiz Ereğli’de hükümet konağı ve emniyet müdürlüğü binası İçin 20 gün içerisinde harekete geçilecek.” ifadelerini kullandı.

Haber: Hakan Çavuşoğlu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.