Devrek Postası

BBP’DEN ZONGULDAK’TA ÜST DÜZEY ZİYARETLER

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcıları Hüseyin Uysal ile Mahir Alay’ın yanı sıra BBP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Halil Yıldırım’ın, yarın Zonguldak’ta ziyaretlerde bulunacakları bildirildi.

BBP’DEN ZONGULDAK’TA ÜST DÜZEY ZİYARETLER
154 views
02 Kasım 2022 - 11:44

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcıları Hüseyin Uysal ile Mahir Alay’ın yanı sıra BBP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Halil Yıldırım’ın, yarın Zonguldak’ta ziyaretlerde bulunacakları bildirildi. BBP Zonguldak İl Başkanı Nihat Şen, yaptığı açıklamada, partilerinin Genel Başkan Yardımcıları Hüseyin Uysal ile Mahir Alay’ın yanı sıra MKYK Üyesi Halil Yıldırım’ın, yarın (3 Kasım Perşembe) günü Zonguldak’ta bir dizi ziyaretler gerçekleştireceklerini söyledi.

ZİYARETLER

Başkan Şen, BBP’nin üst düzey yöneticilerinin ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle partilerinin kent merkezindeki yeni binalarında bir araya gelmelerinin ardından saat 13.30’da Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ı, saat 15.00’de Vali Mustafa Tutulmaz’ı, saat 16.00’da da Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil’i makamlarını ziyaret edeceklerini bildirdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.