Devrek Postası

DEVREK ADD VE KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ ATATÜRK’Ü ANDI

Devrek ADD ve Kent Konseyi Kadın Meclisi Misak-ı Milli İlkokulunda Atatürk’ün ölüm yıldönümünde öğrencilerle güzel bir etkinliğe imza attılar.

DEVREK ADD VE KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ ATATÜRK’Ü ANDI
110 views
11 Kasım 2022 - 11:21

“Yüce Önder Atatürk’ Ü Vefatının 84. Üncü Yıldönümünde Saygı, Sevgi, Şükran Ve Rahmetle Anıyoruz.” Denilerek yapılan açıklamada etkinlik hakkında şu bilgi verildi: “Devrek Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Atatürkçü Düşünce Derneği Devrek Şubesi ile birlikte Devrek Misak-ı Milli İlkokulu’nda Yüce Önder Mustafa Kemal Atatürk’ ün 84. üncü ölüm yıldönümü anısına düzenlediğimiz Nutuk kitabı dağıtımı ve tişörtlerine Atatürk fotoğrafı ve imzalı Kalıplarla öğrencilere Taşbaskı yaptırma etkinliğinde ,bugünün küçükleri yarınlarımızın büyükleri öğrencilerimizle bir arada olmanın, Atatürk’ ü anlatmanın heyecanını hep birlikte yaşadık. Bizlere öğrencilerimizle buluşma fırsatı veren İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, okul idaresine, değerli öğretmenlerimize çok teşekkür ediyoruz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.