Devrek Postası

İYİ PARTİ GÖKÇEBEY İLÇE YÖNETİMİ İLK TOPLANTISINI YAPTI

Gökçebey İlçe Başkanı İsmail Demirbaş başkanlığındaki toplantı parti yönetim kurulu üyelerinin tanışmalarıyla başladı.

İYİ PARTİ GÖKÇEBEY İLÇE YÖNETİMİ İLK TOPLANTISINI YAPTI
104 views
16 Kasım 2022 - 8:08

Tek tek kendisini tanıtan yönetim kurulu üyeleri, “Her şey iyi olacak, Gökçebey’imize ve ülkemiz için hayırlı olsun” dediler.İlk toplantı parti binasında gerçekleşti.Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı.Toplantıya Belediye Başkanı Vedat Öztürk’te katıldı.

Başkan Öztürk yaptığı konuşmada;” Burada hepimiz bir bütünüz yönetimde kesinlikle asil yedek ayırımı yoktur. Bir bütün olarak birlikte kararlılık içerisinde çalışacağız, yeni projeler üreteceğiz. Genel başkanımız Meral Akşener liderliğinde iyi bir Türkiye için yola çıkıyoruz. İyi insanlar iyi bir Türkiye için bir araya geliyor ve Türkiye iyi olacak. Zor dönemde ve zor şartlarda yola çıktığımızın farkındayız, milletimize inanıyor ve güveniyoruz. 80 milyonuz büyük bir milletiz çalışıyoruz, adaletli paylaşımı sağlayarak birlikte başaracağız. Mazlumun haklının yanında zalimin karşısında olacağız, tüm vatandaşlarımızı sevgi ve muhabbetle kucaklayacağız. Çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacağız.” Diyerek ilçe yönetiminde görev alan arkadaşlara başarılar diledi.

İlçe Başkanı İsmail Demirbaş ise;” ilçe teşkilatımız ile birlikte, birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. Biz iktidara Allah’ın izniyle geliyoruz. Bundan bizi hiçbir güç, hiç bir kuvvet durduramaz. Millet bizi çağırıyor Her zaman söylediğimiz gibi dertleri ve sorunları hep beraber çözeceğiz. Ülkeyi halkımızla hep beraber yöneteceğiz. İktidara Milletimiz ile birlikte geleceğiz. Hiç bir güç ve kuvvet bizi bu haklı davamızdan geri çeviremez. Gökçebey’de Yerelde olduğu gibi Genel seçimlerde de birinci Partisi İYİ Parti olacaktır. Ülkemizi yeniden güçlendirilmiş Parlamenter Sistem ile aydınlık günlere kavuşturacağız. Sizlere güveniyor ve yeni görevinizde tekrar başarılar dilerim.” Dedi.

Daha sonra İyi Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri arasında görev bölümü yaptı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.