Devrek Postası

Devrek Kadın Eliyle Güzelleşiyor

Devrek Kent Konseyi Kadın Meclisi öncülüğünde başlatılan “Kentimiz Kadın Eliyle Güzelleşiyor” projesi hız kesmeden devam ediyor.

Devrek Kadın Eliyle Güzelleşiyor
113 views
18 Aralık 2022 - 10:38

Devrek Kent Konseyi Kadın Meclis Başkanı Naciye Külah yaptığı açıklamada:” Batı Karadeniz’ in incisi Baston Diyarı Yeşil Devrek’ imizin sakini değil, sahibiyiz!…. Devrek Kent Konseyi Kadın Meclisi’ miz öncülüğünde başlattığımız “Kentimiz Kadın Eliyle Güzelleşiyor” projemiz hız kesmeden devam ediyor. Amacımız kentte yaşayanlar olarak çevreye duyarlı, doğaya saygılı çok değerli halkımızla birlikte kent estetiğine dokunarak yeşil, temiz ve sağlıklı bir kent yaşamını sürdürülebilir kılmaktır. Halkımızın birlik ve dayanışmasına, gülen yüzüne, moral ve motivasyonuna katkı olacağına da inandığımız, sürekli hale getirmek arzusunda olduğumuz çalışmalarımıza ortak olmaya tüm halkımızı davet ediyoruz. Bu amaçla; cadde ve sokaklarda renklendirme, fidan ve çiçek dikimi ile yeşil bitki örtüsü kaplama ve ışıklandırma çalışmalarımızda maddi, manevi desteklerini esirgemeyen kadınlarımız başta olmak üzere değerli Devrek Halkına, katılımcı belediyecilik anlayışıyla çalışmalarımıza onay veren ve destekleyen Belediye Başkanı’ mız Sayın Çetin BOZKURT’ a ve bizimle birlikte çalışan belediye personeline çok teşekkür ediyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.