Devrek Postası

TAYFUN DEMİR’İN ANNE ACISI

Genel Maden İş Sendikası (GMİS) Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir’in, hayata gözlerini yuman annesi Fatma Demir, gözyaşları arasında toprağa verildi.

TAYFUN DEMİR’İN ANNE ACISI
112 views
20 Aralık 2022 - 12:09

Tayfun Demir’in, rahatsızlığından dolayı hayata gözlerini yuman 85 yaşında olduğu öğrenilen annesi Fatma Demir, bugün Uzunmehmet Cami’sinde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında Asri Mezarlığı’nda toprağa verildi.
Merhume Fatma Demir’in cenaze namazına ailesi, yakınları, GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil, sendikanın yönetim kurulu üyeleri, şube temsilleri ve maden işçileri, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Genel Müdürü Kazım Eroğlu, TTK Genel Müdür Yardımcısı Fazıl Uncu ile kurumun bazı müessese müdürleri, belediye başkanları ve yardımcıları, sendika başkanları, siyasi partilerin ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, daire müdürleri, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli ile kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı. Cenaze namazına katılanlar, merhumenin yakınlarına taziyelerini bildirdiler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.