Devrek Postası

ÖĞRENCİLERE ETLİ PİLAV DAĞITILDI

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nde (ZBEÜ), güz dönemi yarıyıl sınavlarına hazırlanan öğrencilere etli pilav dağıtıldığı bildirildi.

ÖĞRENCİLERE ETLİ PİLAV DAĞITILDI
208 views
06 Ocak 2023 - 7:34

ZBEÜ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü’mün, yazılı basın açıklamasında, şunlar kaydedildi: ‘’2 Ocak Pazartesi günü başlayan güz dönemi yarıyıl sınavlarına hazırlanan üniversitemiz öğrencilerine, Farabi Kampüsü’nde etli pilav dağıtıldı.

Farabi Kapalı Spor Salonu önündeki etkinlik; Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu ve Prof. Dr. Bekir Hakan Bakkal, üniversitemizin akademik- idari personeli ve öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleşti.

Günler öncesinden üniversitemizin sosyal medya hesapları aracılığıyla duyurulan etkinliğe diğer kampüslerimizdeki öğrenciler de yoğun ilgi gösterdi.

Birlik, beraberlik ve kaynaşmanın arttırılması adına yapılan etkinlik keyifli anlara sahne olurken, Rektörümüz Özolçer öğrencilerle sohbet etti.

MÜFTÜLÜKTEN ÜNİVERSİTEYE KİTAP BAĞIŞI

Zonguldak İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Zonguldak Şubesi’nin birlikte düzenlediği ‘Hediye Kitap Olsun’ kampanyası kapsamında bugün üniversitemize 160 kitap bağışlandı.

Üniversitemizin Durmuş Günay Kütüphanesi’ne kitap bağışında bulunmak üzere kurumumuza gelen Zonguldak İl Müftüsü Aşır Durgun, beraberindeki Müftü Yardımcısı Nurdan Albayrak ve Müftülük Uzmanı önce Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’i makamında ziyaret etti.

Ardından Rektörümüz Özölçer ve üniversitemizin Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Osman Demir ile birlikte kütüphane binasına giden Durgun, kütüphaneyi gezerek öğrencilerimizle sohbet etti.

Müftü Aşır Durgun’a ve TDV Zonguldak Şubesi yetkililerine kitap kampanyasından ve üniversitemize sundukları katkıdan dolayı teşekkür eden Rektörümüz Özölçer, bu bağışı çok anlamlı bulduğunu ve böylesi bir davranışın gençler tarafından da örnek alınması gerektiğini dile getirdi.’’

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.