Devrek Postası

DEVREK TSO’DAN DAİRE AMİRLERİNE ZİYARET

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Başoğlu ve üyeleri, Vergi Dairesi, Milli Eğitim ve İlçe Tarım Müdürlerini ziyaret etti.

DEVREK TSO’DAN DAİRE AMİRLERİNE ZİYARET
123 views
11 Ocak 2023 - 10:19

Düzenlenen ziyaretlerde ilçedeki maddi ve insani yatırımların konuşulduğunu belirten Başkan Başoğlu Devrek için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Ziyaretlere ilişkin Devrek Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamada şunlara yer verildi: “Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Başoğlu ve Meclis Başkanı Engin Kalay Devrek Vergi Dairesi Müdürü Fevzi Elvanoğlu’nu iadei ziyarette bulundular. Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Başoğlu ve Meclis Başkanı Engin Kalay Yönetim Kurulu Üyesi Altay Ural Başpınar Devrek Milli Eğitim Müdürü Ercan Kahya’ya ziyarette bulundular. Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Başoğlu ve Meclis Başkanı Engin Kalay Devrek Tarım ve Orman Müdürü Rıfat Verim’i iadei ziyarette bulundular.

Kendilerine Misafirperverliklerinden Dolayı Teşekkürlerimizi Sunarız.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.