Devrek Postası

“Geçici sığınmacılar güvenlik riskidir”

Zafer Partisi GİK üyesi İlhan Alpboğa; “Geçici Sığınma altındakiler Türkiye Cumhuriyeti Devleti için yüksek bir güvenlik riskidir” dedi.

“Geçici sığınmacılar güvenlik riskidir”
109 views
29 Ocak 2023 - 13:22

Zafer Par­ti­si Zon­gul­dak İl Baş­ka­nı Oğuz­han Tur­han be­ra­be­rin­de Zafer Par­ti­si GİK üyesi İlhan Alp­bo­ğa, Mer­kez İlçe Baş­ka­nı Naz­mi­ye Do­ğan­gaç ve parti teş­ki­la­tıy­la bir­lik­te Zon­gul­dak Ga­ze­te­ci­ler Ce­mi­ye­ti­ni zi­ya­ret et­ti­ler. Zi­ya­ret­te ilk ko­nuş­ma­yı yapan ZGC Baş­ka­nı Derya Ak­bı­yık, Baş­kan Tur­han ve eki­bi­ne zi­ya­ret­le­rin­den do­la­yı te­şek­kür ede­rek ça­lış­ma­la­rın­da ba­şa­rı­lar di­le­di.

TURHAN: PAZARDA ATEŞ VAR!

Zafer Partisi Zonguldak İl Başkanı Oğuzhan Turhan; “Zonguldak’ta teşkilatlanma çalışmalarımızı bitirdik ve sahadayız. Gittiğimiz her yerde Zonguldak’ın sorunlarını dile getirmeye çalışıyoruz aynı zamanda yeni politikalarda geliştiriyoruz. Bugün pazarcı esnaflarımız ile vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Pazarda ateş var! Bu ateşi hem pazarcı esnafımız hem de vatandaşlarımız dile getirdiler. Biz bölgenin kalkınması için mutlaka üretim diyoruz. Zafer Partisi olarak tamamıyla üretim ekonomisine döneceğiz. Çaycuma ilçemize yaptığım ziyarette vatandaşlarımıza, köylülerimize arazilerinizi satmayın çağrısında bulundum. Köylülerimiz şuan orada yeterli üretimin olmadığını anlatıyorlar ama bu partimiz iktidar olduğunda ortadan kalkacak yeniden köylerimize dönüş olacak. Birinci sınıf tarım arazilerimizi süreceğiz. Tarım arazilerimizde yeniden üretimi başlatacağız. “Sanayinin olduğu yerde üretim olmaz” diyenler ‘halt’ ediyorlar. Burada sanayi gelişecek ama tarım arazileri yok edilmeden. Sanayide olacak, turizmde olacak, tarımda olacak Zonguldak planlı ve bölgesel kalkınacak” dedi.

ALPBOĞA: GEÇİCİ SIĞINMA ALTINDAKİLER TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ İÇİN GÜVENLİK RİSKİDİR

Zafer Partisi GİK üyesi İlhan Alpboğa ise şunları ifade etti; “Ben her zaman Anadolu gazetecilerini kendi cılız ışıklarıyla etrafı aydınlatmaya çalışan birer ateşböceği olarak gördüm. İnşallah ışıklarımızı birleştirir daha aydınlık Türkiye’de bir araya geliriz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de feyz aldığı Türk Milliyetçiliği çizgisinde bilim, birlik, barış sloganıyla Zafer Partisini kurduk. Zafer Partisi genellikle Geçici Korunma Altındaki Sığınmacılarla gündeme gelmiş bir parti. Geçici Sığınma altındakiler Türkiye Cumhuriyeti Devleti için yüksek bir güvenlik riskidir. Kimin nerede olduğunu bilmiyoruz, kimin kayır altında olduğunu bilmiyoruz, sayı 13 milyona ulaştı bunlara harcanan para Türkiye’nin bütçesini çok yoracak bir bütçe. Partimizin ekonomiyle ilgili biriminin hesaplamalarına göre Koruma Altındaki Sığınmacılara harcanan parayla ilgili olarak her ailenin fert başına cebimizden çıkan para 1400 dolar. Bunları biz gücümüz yettiğince her gittiğimiz yerde halkımıza anlatıyoruz. Seçimlere kendi amblemimiz altında kendi parti kimliğimiz altında gireceğiz. Alt düzeyde bazı partilerle ittifak görüşmeleri var ama henüz genel başkanlar seviyesinde bir görüşme yok. Öyle bir şey olursa zamanı geldiğinde kamuoyuna açıklanır. Ama muhtemelen biz Zafer Partisi olarak kendi cumhurbaşkanı adayımızı çıkaracağız.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.