Devrek Postası

ÇAYCUMA’DA 6’LI MASA BİR ARAYA GELDİ

Çaycuma’da Çaycuma Gelecek Partisi Şenol Cin’in organizasyonluğa Millet İttifakı buluşması gerçekleştirildi. Kahvaltıda bir araya gelen 6 siyasi partinin ilçe ve belediye başkanları 2023 yılı genel seçimlerinden zaferle çıkılması ve ortak çalışmaların devamı konusunda mutabakata varıldı.

ÇAYCUMA’DA 6’LI MASA BİR ARAYA GELDİ
122 views
05 Şubat 2023 - 11:53

Arastada bulunan Bi Lokma Ev Yemekleri işletmesinde düzenlenen kahvaltıya; Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Bakacakkadı Belediye Başkanı Oktay Albuz, CHP Çaycuma İlçe Başkanı Fahri Diler, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Sanem Paşakahyaoğlu, Bilişim sorumlusu Ayşe Eşme, CHP Zonguldak Milletvekili aday adayı Şeref Köktürk, Çaycuma Saadet Partisi İlçe Başkanı Murat Akça, Çaycuma Deva Partisi İlce Başkan Yardımcısı Niyazi Tangaç, Gökçebey CHP İlçe Başkanı Ali Rıza YılmazTürk, Gökçebey İlçe Kadın Kolları Başkanı Nermin Bozaklı, Gökcebey İl Genel Meclis üyesi Hasan Tülübaş, Gökçebey İYİ Parti İlçe Başkanı İsmail Demirbaş, Devrek İYİ Parti İlçe Başkanı Bahadır Kıyıcı ve yönetim kurulu üyeleri Recep Demirtaş ve İbrahim Obuz ve Devrek Gelecek Partisi İlçe Başkanı Muharrem Pak katıldı.

Vadi bölgesinde tanışma, kaynaşma vesilesi ile kahvaltıda bir araya gelen 6 siyasi partinin oluşturduğu Millet İttifakında açıklamalarda bulunan ve organizasyonun sahibi Gelecek Partisi İlçe Başkanı Şenol Cin şöyle konuştu; “Milletimizi en geniş yelpazede temsil eden 6 siyasi parti olarak Cumhuriyet tarihinin en derin yönetim ve ekonomik krizini aşmak amacıyla büyük bir kararlılıkla yürüttüğümüz ortak çalışmaların devamını dileriz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.