Devrek Postası

GMİS YÖNETİMİ YENİDEN DEPREM BÖLGESİNE YOLA ÇIKTI

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Yönetim Kurulu, arama ve kurtarma çalışmalarına devam eden kahraman maden işçilerimize destek olmak amacıyla yeniden deprem bölgesine yola çıktı.

GMİS YÖNETİMİ YENİDEN DEPREM BÖLGESİNE YOLA ÇIKTI
73 views
14 Şubat 2023 - 7:05

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüklerindeki iki ayrı depremin ardından başlayan arama ve kurtarma çalışmalarında görevli 3 bin 800 maden işçisi, birlik ve beraberlik içerisinde görevlerini sürdürüyor. GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil, yönetim kurulu üyeleri Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Sekreter Yener Arslanboğa, Genel Mali Sekreter Yalçın Yiğit, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir ile birlikte depremin üçüncü günü depremin vurduğu illeri ziyaret etmişti. Hatay, Kahramanmaraş, Malatya, Adıyaman ve ilçelerinde büyük bir özveriyle mücadele eden maden işçilerine destek veren GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil ve yönetim kurulu üyeleri, 4 gün süren çalışmalarının ardından Zonguldak’a geri döndü. 

Genel merkezde maden işçilerinin talep ve istekleri ile çalışmaları hakkında yetkililerle görüşme yapan yönetim kurulu, 13 Şubat gecesinde tekrar deprem bölgesine doğru yola çıktı. GMİS Yönetim Kurulu, Kahramanmaraş, Hatay ve birçok ilde arama kurtarma çalışmalarını sürdüren maden işçilerini ziyaret ederek destek verecek.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.