Devrek Postası

MESUT ÖZİL’İN İSMİ YAZILDI

Devrek Belediyesi tarafından yapılan bir haber paylaşımında bu defa Devrek Belediyesi spor tesisin adı Mesut Özil tesisi olarak yazılırken tesislerde çekilen fotoğrafta da Mesut Özil fotoğrafının yer almasıda dikkat çekti.

MESUT ÖZİL’İN İSMİ YAZILDI
198 views
07 Mart 2023 - 12:09

Bilindiği gibi daha önce Devrek Belediyesi tarafından yapılan haberlerde Devrek Belediyesi spor tesisleri yazılmakla yetinilip Mesut Özil ismi yazılmıyordu ve bu durumda tarafımızca eleştiriliyordu.

Mesut Özil isminin yazıldığı haberi Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt sosyal medya hesabından Belediyede sosyal medya hesabından şöyle paylaştılar: “Belediye Başkanımız Çetin Bozkurt, Bursa Zonguldak’lılar Derneği tarafından düzenlenen turla ilçemize gelen Dernek Başkanı Erdoğan Demircan ve beraberindekileri Devrek Belediyesi Mesut Özil Spor Tesislerinde kahvaltı programında ağırladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Çetin Bozkurt, kahvaltı programının ardından misafirlerimize hayırlı yolculuklar dileyerek uğurladı. Bursa Zonguldak’lılar Derneği tarafından düzenlenen turla ilçemize gelen Dernek Başkanı Erdoğan Demircan ve beraberindekileri Devrek Belediyesi Mesut Özil Spor Tesislerinde kahvaltı programında ağırladık”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.