Devrek Postası

BAŞKAN YAŞAR BÜKRÜ’NÜN ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü Çanakkale Zaferi’nin 108. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN YAŞAR BÜKRÜ’NÜN ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI
85 views
17 Mart 2023 - 11:28

Çanakkale’de verilen mücadele ve elde edilen zaferin ana yurdun adeta bir ruhu olduğunun altını çizen Başkan Yaşar Bükrü, “Çanakkale hepimizin birleştirici unsuru, ortak değerlerimizden ve şanlı zaferlerimizden biridir”dedi.
Başkan Yaşar Bükrü’nün mesajı şöyle: “Çanakkale hepimizin birleştirici unsuru, ortak değerlerimizden ve şanlı zaferlerimizden biridir. Çanakkale’de Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde düşmana karşı verilen çetin mücadele neticesinde Türk milleti, Batılı devletlere hür yaşamanın ne kadar elzem olduğunu göstermiştir. Bunun teyidi ise Kurtuluş Savaşı’nda çok net biçimde düşmana öğretilmiştir.
Bu topraklar uğruna fedakârca savaşan, bu mücadelede şehit düşen veya gazi kalan atalarımıza ne kadar şükranlarımızı sunsak azdır. Bu duygu ve düşüncelerle 108. yıl dönümünü kutladığımız Çanakkale Zaferi için başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyorum”.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.