Devrek Postası

BAŞKAN BOZKURT’TAN RAMAZAN AYI MESAJI

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Ramazan ayı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt, mesajında, “Ramazan ayı, dini bakımdan taşıdığı yüce anlamların yanı sıra sosyal açıdan da tam bir dayanışma dönemidir” dedi.

BAŞKAN BOZKURT’TAN RAMAZAN AYI MESAJI
104 views
21 Mart 2023 - 10:42

 Başkan Çetin Bozkurt mesajında şu ifadelere yer verdi:“Toplum olarak, sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının yoğunluk kazandığı Ramazan ayına ulaşmanın sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Ramazan ayı, dini bakımdan taşıdığı yüce anlamların yanı sıra sosyal açıdan da dayanışma, birlik ve beraberliğin yaşandığı müstesna bir aydır. Bu nedenle halkımızın birbirleriyle dayanışma içinde olması, sevgi, hoşgörü ve huzur içinde bu ayı geçirmelerini temenni ediyorum.

     Bu ayın rahmeti ve mağfiretinin bol olmasına rağmen gösterişten ve riyadan da kaçınmalıyız. Oruçlarımız bizleri terbiye etmeli, kurtuluşumuza vesile olmalıdır. Yalnızca aç kalarak değil, bütün kötülüklerden kaçınarak, oruç ibadetimizi kemale erdirebilir, rahmetinden faydalanabiliriz. Maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı Ramazan ayını bu erdemli özelliklerin yerleşmesi için bir vesile olarak değerlendirmeliyiz.

     On bir ayın sultanı Ramazan ayının milletimize, İslam Dünyası’na ve bütün insanlığa, sağlık, huzur ve barış getirmesini, hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.