Devrek Postası

Erkmen, milletvekilliği aday adaylığı müracaatını yaptı

Zonguldak eski Valisi ve İyi Parti önceki dönem İl Başkanı Yavuz Erkmen, partisinin Genel Merkezine 28. Dönem İyi Parti Zonguldak Milletvekilliği aday adaylığı müracaatını yaptı.

Erkmen, milletvekilliği aday adaylığı müracaatını yaptı
57 views
21 Mart 2023 - 8:29

Zon­gul­dak eski Va­li­si ve İyi Parti ön­ce­ki dönem İl Baş­ka­nı Yavuz Erk­men, par­ti­si­nin Genel Mer­ke­zi­ne 28. Dönem İyi Parti Zon­gul­dak Mil­let­ve­kil­li­ği aday aday­lı­ğı mü­ra­ca­atı­nı yaptı.

Zon­gul­dak eski Va­li­si ve İyi Parti ön­ce­ki dönem İl Baş­ka­nı Yavuz Erk­men, yap­tı­ğı ya­zı­lı açık­la­ma­da; “Genel Mer­ke­zi­mi­ze 28.dönem İyi Parti Zon­gul­dak Mil­let­ve­kil­li­ği Aday Aday­lı­ğı baş­vu­ru­mu­zu yap­tık. Hak­kı­mız­da ha­yır­lı­sı. Allah’ım utan­dır­ma­sın. Bir­li­ğin, be­ra­ber­li­ğin, kar­deş­li­ğin sim­ge­si, ba­ha­rın müj­de­ci­si Nev­ruz Bay­ra­mı­nın mil­le­ti­mi­ze ve tüm Türk Dün­ya­sı­na iyi­lik­ler, ha­yır­lar ge­tir­me­si­ni di­ler­ken, bahar gü­ne­şi­nin 14 Mayıs’ta, sev­gi­siy­le, hoş­gö­rü­süy­le, kar­deş­lik duy­gu­la­rıy­la biz­le­ri ay­dın­lat­ma­sı­nı di­li­yo­rum. Bugün saat 13.30 da Zon­gul­dak İl Baş­kan­lı­ğın­da ya­pa­ca­ğı­mız aday­lık açık­la­ma­mı­za da bütün dost­la­rı­mı­zı, hem­şe­ri­le­ri­mi­zi davet edi­yor ve bek­li­yo­ruz. Az Kaldı Zon­gul­dak” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.