Devrek Postası

BALBALOĞLU DEVREK’İ ZİYARET ETTİ

İYİ Parti Zonguldak Milletvekili aday adayı Evrim Balbaloğlu ilçe teşkilatını ve Devrek halkını ziyaret etti.

BALBALOĞLU DEVREK’İ ZİYARET ETTİ
236 views
22 Mart 2023 - 12:11

Op.Dr. Balbaloğlu’nu Devrek’te, İlçe Başkanı Bahadır Kıycı ve ilçe yönetimi karşıladı. Balbaloğlu yaptığı açıklamada;” Siyasette baya bir kirlilik başlamış. İnsanlar almış başını gitmiş. Maalesef fiyatlar başını almış gitmiş. Kadının da siyasette olması lazım. Bir temizlik lazım. Kadın temizliktir. Kadın titizliktir. Kadın topraktır. Kadın anadır. Kadın her şeydir aslında. Ve anne gözüyle bakıp, kadın eliyle hizmet etmeye geldim. Umarım başarı olacağız. Çünkü çok ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Gençlerimiz, istikballerimiz işsiz, sokaklarda geziyor. Rabbimin takdiriyle kadın doğurur, doyurur, büyütür. İstikbalimizi yetiştirir. Ancak bu çocuklar işsiz, anne babalar mutsuz, umutsuz. Biz çocuklarımıza iş bulacağız. Biz ellerinde en modern cep telefonu var diye yargılamayacağız. Çocuklar ne yapsın? İş yok! Sokakta gezecek, telefona bakacak.Türk milletine güveni esas kılmak, açık dürüst ve hesap verebilir olmak, eleştiriye açık, özgür düşünceli olmak, farklılıklara saygılım olmak, milli menfaatlerimizi her alanda ön planda tutmaktır. Amacım, cumhuriyetin kuruluş felsefesini, değerlerini, üniter yapısını korumaktır. Sevgi ve saygı dilini korumak, siyasi ahlakı hakim kılmak, inançlara saygı ve ifade özgürlüğünü sağlamaktır. Tabi en önemlisi de; bütün ittifakla birlikte tek adam rejimini değiştirip güçlü parlamenter sisteme geçmektir. Özellikle, İyi Parti Devrek İlçe Başkanımız Bahadır Kıycı’ya ve ilçe yönetimine çok teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” Dedi.

Basın Milletimizin Sesidir

Balbaloğlu Devrek ziyareti kapsamında Devrek Postası Gazetesi’ni de ziyaret ederek; Gazetemiz Yazıişleri Müdürü Hakan Çavuşoğlu ile görüştü. Basın camiasının tüm sorunlarına çözüm sunacaklarını dile getiren Balbaloğlu, gazetemiz muhabirleri ve çalışanlarınla iyi çalışmalar diledi.

Evrim Balbaloğlu daha sonra Devrek halkını ve esnafını ziyaret ederek; halkın sorunlarını dinledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.