Devrek Postası

DEVREK TSO’DA 2023 YILININ İLK MÜŞTEREK MESLEK KOMİTESİ TOPLANTISI YAPILDI

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası’nda 2023 yılının ilk Müşterek Meslek Komitesi toplantısı, DTSO Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

DEVREK TSO’DA 2023 YILININ İLK MÜŞTEREK MESLEK KOMİTESİ TOPLANTISI YAPILDI
82 views
22 Mart 2023 - 6:45

Toplantının açılış konuşmasını Devrek TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Can Ermiş yaptı.

Ermiş “Mevzuat gereği Mart ve Eylül ayında olmak üzere yılda iki kez düzenlediğimiz Müşterek Meslek Komitesi toplantılarımızda, Meslek Komitelerimizden sektörlerini temsil eden üyelerimiz, sahada ve bürokraside gördükleri sorun ve çözüm önerilerini bizlerle paylaşıyor. Biz de bize iletilen sorunları ve çözüm önerilerini yönetim kurulu veya meclisimizde görüşerek ilgili makam ve mercilere iletiyoruz dedi.

Açılış konuşmasının ardından meslek komitesi üyelerine Kuantum Siber Güvenlik Yönetim Kurulu Başkanı, Adli Bileşim Uzmanı Tuncay Karaman tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ( KVKK ) kapsamında temel kavramlar, temel ilkeler, ilgili kişi hakları, temel idari ve teknik tedbirler, kişisel verilerin hukuki işleme şartlar, veri sorumlusu başvuru usul ve esasları hakkında bilgilendirme sunumu yapıldı.

Sunum sonrası Devrek Ticaret ve Sanayi Odası altı aylık faaliyet döneminde yapılan faaliyetler, yapılacak olan diğer faaliyetler hakkında bilgi paylaşımı yapıldı. Toplantıda sektörel sorunlar, çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Devrek TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Can Ermiş ve Meclis Başkanı Engin Kalay, katılımları dolayısıyla Meslek Komiteleri üyelerine teşekkür ederek toplantıya son verildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.