Devrek Postası

DEVREK -GÖKÇEBEY OSB TAPUSU ALINDI

Devrek ve Gökçebey ilçeleri sınırlarında kurulması planlanan Organize Sanayi Bölgesinin tapusu Devrek TSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Başoğlu tarafından teslim alındı.

DEVREK -GÖKÇEBEY OSB TAPUSU ALINDI
98 views
05 Nisan 2023 - 6:54

Gökçebey ve Devrek Tapu Sicil Müdürlüğünde yapılan tapu tescil işlemleri sonrasında bir açıklama yapan Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdullah Başoğlu, “Ülkemizin, Bölgemiz kalkınması, İlçelerimiz ekonomik açıdan gelişmesi, istihdam artışı açısından büyük önem arz eden Organize Sanayi Bölgesi kuruluş çalışmaları kapsamında OSB tüzel kişiliği adına ilk etap tapu tescil işlemlerini tamamladık.

İlk etapta 640.455,47 m2’lik alanın tapusunu teslim aldık, bunun 466.175,00 m2’lik kısmı Sanayi Parsel alan olarak 2023 yılı sonuna kadar altyapı ve üstyapılarının çalışmalarına başlanacaktır. Hedefimiz, fabrikaların bir an önce kurulması, yöre insanının istihdam edilmesi, Devrek ve Gökçebey’in gelirine katkıda bulunulmasıdır.

Bu süreçte başta Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’a, Sayın valimiz Mustafa Tutulmaz’a, Devrek Kaymakamı Sayın Ümit Altay’a, Gökçebey Kaymakamı Sayın Emrah Aslan’a, Bakanlık nezdindeki çalışma ve temaslarda desteğini katkılarını esirgemeyen Ak Parti Zonguldak Milletvekili Sayın Ahmet Çolakoğlu’na ve ilimiz milletvekillerine, Devrek Belediye Başkanı Sayın Çetin Bozkurt’a, Gökçebey Belediye Başkanı Sayın Vedat Öztürk’e, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Sayın Satılmış Gebeş’e, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sayın Yaşar Karaman’a, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Metin Demir’e, Ak Parti Gökçebey İlçe Başkanı Sayın Erkan Soner Kodaman’a, Mütevelli Heyetine, OSB müdürü Sayın Özgür Okur’a ve emeği geçen tüm herkese teşekkürlerimi sunarım. Bu vesileyle “Organize Sanayi Bölmemizin” ülkemize, bölgemize ilçelerimize hayırlı olmasını temenni ederim.”dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.