Devrek Postası

DEVREK BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

Devrek Belediye Meclisi’nin 2023 Yılı Olağan Dördüncü Toplantısı Başkan Çetin Bozkurt başkanlığında yapıldı. AK Partili 8 meclis üyesi 2022 Faaliyet Raporuna ret oyu verdi.

DEVREK BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI
122 views
06 Nisan 2023 - 16:21

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıda gündemdeki maddeler görüşüldü. Belediye İhtisas Komisyonlarında görev alan üyeler yeniden belirlendi. Buna göre; Plan ve Bütçe Komisyonuna Recep korum, Şeref Aydınlı, Aziz Güney, Çetin Kuzlu ve Emre Ocakçıoğlu, İmar Komisyonuna Hüsnü Işık, Gökhan Göktepe, Osman Erenoğlu, Vacit Durdubaş ve Recep İnam, Türlü İşler Komisyonuna da, Vacit Durdubaş ile Çetin Kuzlu seçildi. 2022 Yılı Faaliyet Raponunun görüşülmesi konusunda, Meclis Başkanı Sıfatıyla Osman Erenoğlu toplantıya başkanlık etti. Devrek Belediye Başkan Çetin Bozkurt da yaptığı konuşmada, “ Göreve geldiğimiz 2019 yılından bu yana halkımıza en iyi hizmeti vermek, onların yaşamlarını kolaylaştırmak, insanımıza dokunabilmek ve onların her türlü değerlerini paylaşabilmek amacıyla çıktığımız yolda ortaya koyduğumuz çalışmalarımızla halkımızın karşısında olduk. Gerek en iyi hizmet anlayışı gerekse de birlik ve beraberlik içinde kentimizi yönetmek, insanımızın insanca yaşama, daha iyi hizmet yaratma ve yaşatma amacıyla bir çok ilklerin yanında başarılı çalışmalar yaptığımıza inanıyoruz” dedi. Belediye olarak çalışmalarında sürekli ilerleme ve gelişmeyi ilke edindiklerini belirten Başkan Bozkurt sözlerini şöyle sürdürdü:“Sürekli ilerlemeyi ve gelişmeyi temel ilke olarak benimsediğimiz çağdaş bir yerel yöneticilik anlayışı içinde ilçemizin önceliklerini göz önünde bulundurarak ilçemize en güzel hizmetleri vermemizden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu vesileyle tüm meclis üyelerime ve çalışanlarıma teşekkür ediyorum” Gündemin diğer maddeleri de oybirliğiyle ilgili komisyonlara havale edildi. Başkan Çetin Bozkurt, meclis üyelerine teşekkür ederek, oturumu 4 Mayıs 2023 Perşembe günü saat:16.00’da toplanmak üzere sonlandırdı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.