Devrek Postası

BAŞKAN AKCA POLİS TEŞKİLATI’NIN 178. YILINI KUTLADI

Şehit Gazi Sen Konfederasyonu Zonguldak İl Başkanı Hakan Akca Polis Teşkilatı’nın 178. Kuruluş yılını kutladı.

BAŞKAN AKCA POLİS TEŞKİLATI’NIN 178. YILINI KUTLADI
114 views
10 Nisan 2023 - 11:55

Başkan Akca yayınladığı kutlama mesajında şunlara yer verdi: “Ülkemizin ve milletimizin esenliği ve huzuru için, yurt içinde ve dışında, gecesini gündüzüne katarak üstün vazife anlayışı içerisinde hizmetini sürdüren Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 178. yıl dönümünü kutluyorum.

Başta suçun önlenmesi olmak üzere, genel asayiş ve emniyetin sağlanması için her türlü suç ve tehditlere karşı canları pahasına fedakârca görevlerini ifa eden, her daim milletimizin güven ve sevgisine mazhar olmuş Emniyet Teşkilatımızla her zaman gurur duyuyoruz. 

Günümüzde hızla gelişen bilgi çağının gerekleri karşısında teknolojik imkânlarını güncelleyerek, kendini yenilemeyi sürdüren Türk Polis Teşkilatı, Milletimize sunduğu hizmet kalitesini her geçen gün daha üst noktalara taşımaya devam ederek, Dünya Devletlerinin bile gıpta ile baktığı bir teşkilat haline gelmiştir.

Köklü tarihi ile kurulduğu günden bu yana, dosta güven veren, düşmana korku salan Emniyet Teşkilatı, Vatandaşlarımızın güven duygusu içerisinde başvurabildikleri bir şefkat kapısı olarak, başta terör ve uyuşturucu ile mücadele olmak üzere, suç örgütleri ve kaçakçılıkla mücadelede ortaya koyduğu üstün gayret ve başarılar ile Ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve Milletimizin geleceği için üzerine düşen görevi cansiperane bir şekilde yerine getirmeye devam etmektedir.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 178. yıl dönümünü ve Polis Haftasını kutluyor, görevleri başında şehit düşen teşkilat mensuplarımızı rahmet ve minnetle, kahraman Gazilerimizi şükranla anıyorum.”

Başkan Hakan Akca Devrek İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek polis memurları ile kutlama pastası kesti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.