Devrek Postası

DEVREK’TE MİLLİ EĞİTİM İLE TARIM İMZAYI ATTI

Bakka ve Bakap Projesi kapsamında Onaylanan “Devrek’te Tarım Gençlerle Tesisleşiyor” projesi kapsamında 3.366.000 TL nin %75 i hibe olarak verilecek.

DEVREK’TE MİLLİ EĞİTİM İLE TARIM İMZAYI ATTI
38 views
16 Nisan 2023 - 10:58

Konuyla ilgili olarak İlçe Tarım Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şu bilgi verildi:
“Bakka Bakap Projesi kapsamında Onaylanan “Devrek’te Tarım Gençlerle Tesisleşiyor” projesi kapsamında 3.366.000 TL nin %75 i hibe olarak verilmektedir. Milli Eğitim Müdürümüz Ercan KAHYA ile bu güzel Fotoğrafı çekmemizin amacı ise Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Özbağı İlkokulunun ve bahçesinin tahsisinin İlçe Tarım Müdürlüğümüze yapılmış olmasıdır. Özbağı ilk okulunda en kısa sürede faaliyete başlayacak olan Meyve Soğuk Hava, Kurutma ve Paketleme tesisi ile genç kardeşlerimiz de istihdam edilecektir. Kızılcık, Kuşburnu, Aronya, Hurma gibi meyveler işlenerek daha değerli hale getirilip İlçemize katmadeğer katacaktır. Emeği geçen başta Sayın Milletvekillerimiz, Sayın Kaymakamımız Ümit ALTAY, Ak Parti İlçe Başkanımız Av. Murat DURDUBAŞ, İl Müdürümüz Cemalettin ÇATAKLI ve bize inanan destekleyen herkese teşekkürü borç biliriz. DEVREK TARIMINDA DURMAK YOK Biz bu yola Baş Koyduk”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.