Devrek Postası

VALİ MUSTAFA TUTULMAZ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI 

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

VALİ MUSTAFA TUTULMAZ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI 
16 views
20 Nisan 2023 - 9:23

Vali Tutulmaz yayınladığı mesajda şunlara yer verdi: “Toplumsal yaşantımıza büyük bir anlam ve değer katan, kardeşlik, yardımlaşma, paylaşma ve dayanışma ruhunun güçlenmesini sağlayan, rahmet, mağfiret ve bereket ayı Ramazan-ı Şerif’in ardından mübarek Ramazan Bayramı’na ulaşmanın huzuru, sevinci ve mutluluğunu milletçe içtenlikle yaşıyoruz.

Bayramlarımız; milli ve manevi değerlerimizin bizleri birbirimize sıkı sıkıya bağladığı, iyiden, güzelden yana yeni başlangıçlar açma fırsatının doğduğu, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk, sevgi ve saygı bağlarının güçlendiği, gönüllerimizi rahatlatan, huzur ve bereketin yaşandığı özel, anlamlı ve güzel günlerimizdir.

Manevi iklimini içimizde hissederek, yaşayarak huzur bulduğumuz, mutlu olduğumuz Ramazan-ı Şerif’in sonunda milletçe sevinçle idrak ettiğimiz mübarek Ramazan Bayramı’nın kırgınlıkların, küskünlüklerin geride bırakıldığı, sevgi, saygı, hoşgörü ve şefkat duygularının pekiştiği, manevi duyarlılıklarımızın gözden geçirileceği, güzellikler ve huzur dolu günlere vesile olacağına inanıyorum.

Ramazan Bayramı’nda, büyüklerini, eş, dost ve akraba ziyareti ya da tatil amacıyla trafiğe çıkacak değerli vatandaşlarımızın, onları hasretle bekleyen yakınlarına, sevenlerine güven içerisinde kavuşmaları için trafik kurallarına büyük bir dikkat ve hassasiyetle uymaları önem arz etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin, saygıdeğer halkımızın ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, sağlıklı, huzurlu, mutlu bir bayram diliyor, saygılar sunuyorum.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.