Devrek Postası

“Taşeron İşçilerine ve Yöre Gençlerine Öncelik Verin!”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Adayı Eylem Ertuğrul, kademeli olarak işçi alımı yapacağını duyuran Ereğli Demir-Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (ERDEMİR) yönetimine çağrıda bulunarak yeni işçi alımlarında taşeron işçilerinin göz ardı edilmemesini istedi. Ertuğrul bu isteğe AK Partililerden de destek istedi.

“Taşeron İşçilerine ve Yöre Gençlerine Öncelik Verin!”
24 views
27 Nisan 2023 - 14:08

14 Mayıs Genel Seçimleri öncesi saha çalışmalar ve ziyaret programlarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Adayı Eylem Ertuğrul, 27 Nisan Perşembe gününü de bazı sivil toplum kuruluşlarına gerçekleştirdiği ziyaretlerle değerlendirdi.
İlk olarak Ereğli Gazeteciler Derneği (EGD) yönetimini ziyaret eden Ertuğrul, dernek başkanı Şafak Erel ve bazı yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.
Bu ziyaretin ardından Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Karadeniz Ereğli Şubesi’ne geçen Ertuğrul ve beraberindekiler şube başkanı Mehmet Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri tarafından misafir edildiler.
Öğleden önceki ziyaret turlarının sonuncusunda LÖSEV Karadeniz Ereğli Şubesi’ne geçen Eylem Ertuğrul ve beraberindekiler, dernek başkanı Tarkan Atik ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre görüşme fırsatı buldular. Ziyarette, Tarkan Atik gibi belediye meclis üyesi olan Sertan Kuzu da yer aldı.
CHP Zonguldak milletvekili Adayı Eylem Ertuğrul’a ziyaretlerinde partisinin Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Hikmet Uzuner ve bazı yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.