Devrek Postası

‘Hemşirenin kızı’ filminin galası Çaycuma’da yapıldı

Çaycuma ilçesinde Covid-19 pandemi döneminde sağlık çalışanlarını konu alınarak senaryosu yapılan ve filmi çekilen ‘Hemşirenin kızı’ isimli filmin galası yapıldı.

‘Hemşirenin kızı’ filminin galası Çaycuma’da yapıldı
22 views
02 Mayıs 2023 - 16:04

Çaycuma Sinemasında yapılan filmin galasına; Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Çaycuma İlçe Kaymakamı Mehmet Göze, Devrek İlçe Kaymakamı Ümit Altay, Gökçebey İlçe Kaymakamı Emrah Arslan, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, İl Sağlık Müdürü Ertuğrul Güner, Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş, Gökçebey İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Alagöz, Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Hasan Tosun ile sağlık çalışanları ve filmde oynayan oyuncular katıldı.

Sinema salonunda filmin gösterimi öncesinde burada 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen ve 11 ili etkileyen deprem felaketi sonrası hayatını kaybedenler için 1 dakikalık saygı duruşu yapıldı. Ardından ‘Hemşirenin kızı’ filminin senaristti ve yazar Bülent Şeker konuşma yaparak filmin Covid-19 pandemisinde sağlık çalışanlarının zor dönem yaşadığını ve kızının sağlık çalışanlarına yazdığı mektubun birinci olmasından dolayı film için bu mektuptan etkilenerek senaryosunu yazdığını ifade etti.

Yapılan konuşmalarda sırasıyla Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, İl Sağlık Müdürü Ertuğrul Güner’de söz alarak pandemi ve Covid-19 dönemini katılanlara aktardı. Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz tarafından İl Sağlık Müdürü Ertuğrul Güner’e plaket takdim edildi. Konuşmaların ardından protokol ile davetliler hep birlikte ‘Hemşirenin kızı’ isimli filmi izledi. Film sonunda davetlilere ikramlarda bulunuldu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.