Devrek Postası

Ahmet Hakan Yavuzyılmaz ile Kantarcı’yı öve öve bitiremedi!

CNN Türk televizyonunda Gazeteci Ahmet Hakan’ın konuk olduğu programda DEVA Partisi Ali Babacan’a Karadeniz Gazını belediye binasında anlatan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ile CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz’ı canlı yayında övdü.

Ahmet Hakan Yavuzyılmaz ile Kantarcı’yı öve öve bitiremedi!
53 views
04 Mayıs 2023 - 7:09

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın Filyos’ta Karadeniz Doğal gazı için kurulan tesis hakkında bilgi alırken yeterince bilgi sahibi olmadığını gösteren videolar başta sosyal medya olmak üzere ulusal medyada da gündem olmuştu.

Bundan birkaç sefer önce DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan gaz rezerv oranı üzerinde çelişkiler olduğunu dile getiren ve çekilen görüntüleri ulusal basında geniş yer almıştı.

CNN Türk’te yayınlanan programda Ali Babacan’ın görüntülerini gündeme alan ve canlı yayında bu diyaloglarını aktaran Gazeteci Ahmet Hakan Coşkun, CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz ve Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın yatırımın önemine sahip çıkıp sarf ettikleri sözlerden dolayı kutlayarak hem teşekkür etti, hem de her ikisini de yaklaşık 30 dakika övdü.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.