Devrek Postası

‘Kendilerine son anda bahşedilen şeref ile şerefsizlik yapma derdinde’

AK Parti Zonguldak 4. Sıra Milletvekili Adayı Nejdet Tıskaoğlu yaptığı seçim değerlendirmesinde: “İşimi gücümü, maddiyatımı, sağlığımı, her şeyimi bir kenara bırakarak aslanlar gibi mücadele ettim’ dedi.

‘Kendilerine son anda bahşedilen şeref ile şerefsizlik yapma derdinde’
75 views
16 Mayıs 2023 - 8:38

AK Parti Zonguldak 4.Sıra Milletvekili Adayı Nejdet Tıskaoğlu seçim sürecinde başarısız olması yönünde planlar yapanların hesaplarını başlarına  çalmak için ne gerekiyorsa yaptığını söyledi.

Tıskaoğlu:” Allah’a yeminler olsun ki; “Hem liderime, hem ülkeme, hem de milletime olan sevdama yakışır bir mücadele örneği sergilemeye çalıştım..

Bir an olsun yorulmadan, bir an olsun beise kapılmadan; sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmamaya çalıştım..

Nerede ise iki yıl kadar önce dostlarım ile birlikte oturup müzik eşliğinde türküler söylediğimiz görüntüleri sanki sakıncalı bir durummuş ve sanki yeni bir görüntüymüş havası oluşturarak kamuoyuna servis eden haysiyet cellatları ile mücadele ettik bir taraftan.

Bazı haysiyet cellatları gibi masa başında viski şişeleri ile başarısız olmamız yönünde planlar yapanların hesaplarını başlarına çalmak içinde ne gerekiyorsa yaptım.

Birileri bir çayın hesabını yapıp kendilerine son anda bahşedilen şeref ile şerefsizlik yapma derdinde iken, ben ise işimi gücümü, maddiyatımı, sağlığımı herşeyimi bir kenera bırakarak aslanlar gibi mücadele ettim.

Bu kutlu mücadeleyi kendi başıma yapmadım elbette. Bu kutlu mücadelede; İl başkanımız, ilçe başkanlarımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız, belediye başkanlarımız, meclis üyelerimiz başta olmak üzere teşkilatımızın tüm kademeleri ile birlikte muazzam bir çalışma örneği sergilemeye çalıştık.

Başta İl Başkanımız Mustafa Çağlayan olmak üzere teşkilatımızın her bir ferdine canı gönülden teşekkürlerimi iletiyorum..

Şahsımın vekil seçilememiş olmasından ötürü bir üzgünlüğüm asla yoktur. Cumhurbaşkanımıza yoldaş olma onuruna sahip olduktan sonra bir insan başka ne isteyebilir ki?

Cumhurbaşkanımız ile yol arkadaşı olma şerefini bahşeden yüce mevlaya hamd-ü senalar olsun. Bizlere bağrını açarak destek veren tüm hemşehrilerimize ve yol arkadaşlarıma sonsuz minnettarım…

DURMAK YOK. DOĞRU ADAM İLE YOLA DEVAM” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.