Devrek Postası

DEVREKLİ ÇOCUKLARDAN KİTAP OKUMA ŞENLİĞİ

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Devrek Cumhuriyet Alanı’nda kitap okuma etkinliği düzenlendi.

DEVREKLİ ÇOCUKLARDAN KİTAP OKUMA ŞENLİĞİ
69 views
18 Mayıs 2023 - 11:57

  Kitap okuma alışkanlığı kazandırmak ve farkındalık oluşturmak için Devrek Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte protokol temsilcileri, öğrenci ve öğretmenler bir araya geldi.

    Kitap okuma alışkanlığını oluşturmak ve farkındalık yaratmak amacıyla Devrek Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Alanı’nda düzenlenen etkinlikte Devrek Kaymakamı Ümit Altay, Devrek Belediye Başkan Yardımcısı Recep Korum, Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Kahya, Devrek Gençlik Spor İlçe Müdürü Cihan Durdubaş, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş kitap okudu.

     Devrek Gençlik Spor İlçe Müdürü Cihan Durdubaş yaptığı açıklamada; “Gençlik Haftası kapsamında ilçemizde etkinlikler düzenleniyor. Bu kapsamda ilçemizde kitap okuma alışkanlığını güçlendirmek amacıyla kitap okuma etkinliği düzenledik. Düzenlenen etkinlikle, öğrencilerimizin boş zamanlarını yararlı değerlendirmelerini sağlamak, sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak, öğrenme-araştırma becerilerini geliştirmek ve okuma alışkanlığını kazandırmayı amaçlıyoruz. Bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.