Devrek Postası

BAŞOĞLU, HİSARCIKLIOĞLU’nu ZİYARET ETTİ

Devrek TSO Başkanı Abdullah BAŞOĞLU, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nu makamında ziyaret etti.

BAŞOĞLU, HİSARCIKLIOĞLU’nu ZİYARET ETTİ
47 views
24 Mayıs 2023 - 17:33

Ziyarete ilişkin Devrek TSO’dan yapılan açıklamada şunlara yer verildi: “Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Abdullah BAŞOĞLU, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nu makamında ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah BAŞOĞLU, ziyarette bölgemizin ekonomik ve sosyal durumu hakkında bilgiler verdi. Ayrıca Devrek ve Gökçebey ilçeleri gelişimi adına, Odamızca yürütülen çalışmalar ile üyelerimizin talep ve beklentilerini aktardı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na nazik kabulleri , göstermiş oldukları misafirperverlik ve duyarlılıkları için tüm üyelerimiz adına teşekkür ederiz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.