Devrek Postası

ÖZBAĞI İÇİN İMZALAR ATILIYOR

Tarımsal sanayi alanında bölgeye örnek olacak proje ile Devrek’e bağlı Özbağı Köyü Meyve Soğuk Hava, Kurutma ve paketleme tesisine sahip oluyor.

ÖZBAĞI İÇİN İMZALAR ATILIYOR
43 views
30 Mayıs 2023 - 9:25

Konuyla ilgili olarak ilçe tarım müdürlüğü tarafından şu açıklama yapıldı:”İlçemizin Tarımsal alandaki bugüne kadar yapılmış en büyük hibe(3.366.000 – %75 )sağlanan projesi hayata geçiyor. Tarımsal sanayi alanında bölgeye örnek olacak projemiz ile ilçemiz Meyve Soğuk Hava, Kurutma ve paketleme tesisine sahip oluyor. 2 Haziran Cuma Günü Bakka Dönem Başkanı Bartın Valimizin huzurunda imzalar atılıyor. Bu yıl sonunda tesis faaliyete başlıyor. 10 tane genç istihdam edilecek projede dolaylı istihdam ile sayı 50 ye çıkıyor. Projede Her zaman yanımızda olan Sayın Kaymakamımız Ümit ALTAY’a, projemizi destekleyip bizimle Ankara’ya kadar gelerek emek veren Ak Partı İlçe Başkanı Sayın Murat DURDUBAŞ’a ve Değerli İl Müdürümüz Cemalettin ÇATAKLI’ ya teşekkür ederiz. Herşey Devrek içinDualarımız, Hayallerimiz ve Hedeflerimiz”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.