Devrek Postası

DEVREK TSO İLE LEVEL PROTOKOL İMZALADI

Devrek TSO ve Özel Level Hastanesi arasında indirim anlaşması imzalandı.

DEVREK TSO İLE LEVEL PROTOKOL İMZALADI
36 views
09 Haziran 2023 - 9:08

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Çelik ve Özel Level Hastanesi Müdürü Dr. Murat Koca arasında üyeler için indirim anlaşması imzalandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Çelik ;“Üyelerimizin sağlık hizmetlerine erişimlerini kolaylaştırmak ve iyi hizmet almalarına destek sağlamak amacıyla kaliteli sağlık hizmeti sunan kurumlardan biri olan Özel Level Hastanesi ile bir protokol imzaladık. Protokol kapsamında üyelerimiz ve birinci derece yakınları ( eş ve çocuk) Özel Level Hastanesi alacakları sağlık hizmetlerinde %10’lik bir indirimden yararlanabilecekler. Üyelerimiz detaylı bilgi için Odamızla iletişime geçebilirler. Bu vesile ile üyelerimiz, iş dünyamız ve milletimiz için 2023’nin sağlık ve huzur dolu yıl olmasını diliyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.