Devrek Postası

GMİS Genel Sekreteri Arslanbuğa’dan MHP İl Başkanı Öztürk’e ziyaret

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Sekreteri Yener Arslanbuğa, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mustafa Öztürk’ü ziyaret etti.

GMİS Genel Sekreteri Arslanbuğa’dan MHP İl Başkanı Öztürk’e ziyaret
9 views
20 Temmuz 2023 - 11:17

MHP İl Başkanlığında gerçekleşen ziyarette, GMİS Genel Sekreteri Yener Arslanbuğa ve MHP İl Başkanı Mustafa Öztürk’e parti yöneticileri de eşlik etti. Arslanbuğa, Türkiye Taşkömürü Kurumu’na (TTK) işçi alımı noktasında siyasi partilerin desteklerini beklediklerini söyledi. MHP’nin desteğinin önemli olduğuna vurgu yapan Arslanbuğa, “Bilindiği gibi TTK’da işçilerimizi kapsayan toplu iş sözleşmemizi tamamladık. Şu an gündemde TTK’ya 2 bin işçi alımı süreci var. Bu noktada sürecin hızlanması için sendika olarak çalışmaları sürdürüyoruz. TTK’nın biran önce 2 bin işçi istihdamına ihtiyacı var. Siyasi partilerin, sizlerin desteği bizler için önemli. Zonguldak ve bölge halkı için de bu işçi alımı çok önemli.” dedi.

Öztürk de TTK’nın Zonguldak için önemli bir kurum olduğunu işçi alımı noktasında ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade ederek ziyaret için teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.