Devrek Postası

VALİ TUTULMAZ GAZETECİLERİ ZİYARET ETTİ

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz ve beraberindekiler, Basın Bayramı nedeniyle Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti’ni (ZGC) ziyaret etti.

VALİ TUTULMAZ GAZETECİLERİ ZİYARET ETTİ
21 views
24 Temmuz 2023 - 17:18

Basın Bayramı ve sansürün kaldırılışının 115’inci yılı nedeniyle Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Cezmi Yalınkılıç ve İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ile birlikte ZGC’yi ziyaret etti. Ziyarette, Vali Tutulmaz ve beraberindekileri Başkan Derya Akbıyık ve gazeteciler karşıladı.
Ziyarete ilişkin açıklama yapan Vali Mustafa Tutulmaz; “Gününüz kutlu olsun. Problemlerinizin çözümüne, mesleğin geleceğine yönelik iyi bir dilekle güne başlayalım istiyoruz. Basının problemleri umarım çözülür. Basın, teknolojinin gelişmesiyle klasikten internete kaydı. Bunun yansımasını da ilimizde de gördük. Yazılı gazete satışı azaldı. Bu ortama ne kadar kolay ayak uydurulursa kazanç o kadar kolay olacaktır. Rekabet ikimizde çok yüksek. Sayısı fazla. Bu fazlalıkta pastada pay almada küçülerek gidiyor. Buna uyum sağlamak zorundayız. Şartlara aykırı hareket edildiğinde kaybeden oluruz. Bugüne kadar ilimize gösterdiğiniz katkılar için teşekkür ediyoruz. Haberiniz bol olsun.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.