Devrek Postası

MHP DEVREK İLÇE KONGRESİ CUMARTESİ GÜNÜ YAPILACAK

Milliyetçi Hareket Partisi Devrek İlçe Başkanlığı cumartesi günü olağan genel kurulunu yapacak.

MHP DEVREK İLÇE KONGRESİ CUMARTESİ GÜNÜ YAPILACAK
140 views
17 Ağustos 2023 - 10:54

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Devrek İlçe Başkanlığı Olağan Genel Kurulu 19 Ağustos 2023 Cumartesi günü Türkbay Kapalı Düğün Salonu’nda gerçekleşecek.

Mevcut İlçe Başkanı Erol Kaptan’ın aday olmayacağı genel kurulda yeni ilçe başkanı adayının Tanju Dökme olacağı belirtildi. Tek liste şeklinde olması beklenen genel kurulda katılımın yoğun olması bekleniyor.

Devrek ve ilçe dışından bir çok davetlinin katılması beklenen genel kurula ilişkin açıklama yapan MHP Devrek İlçe Başkan Adayı Tanju Dökme şunları ifade etti: “Davaya katkı sağlamak adına sürekli bir bayrak taşıma yarışında olan partimiz; yine aynı heyecan ve bağlılık ile kongreye gidiyor. Eskisi veya yenisi demeksizin bu davaya değer katmış herkesle yeni bir yolculuğa başlayacağız. Yaklaşan yerel seçimler öncesi bir yenilik olarak gördüğümüz bu kongrede amacımız daha güçlü ve daha etkin olmak. Partimize gönül vermiş ve bu davanın neferi olan tüm dostlarımızı genel kurulumuza davet ediyoruz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.