Devrek Postası

BÖLGE HABER 30 YAŞINDA

Devrek’te günlük olarak yayınlanan Bölge Haber Gazetesi 30.yaşını kutluyor.

BÖLGE HABER 30 YAŞINDA
38 views
22 Ağustos 2023 - 8:12

 22 Ağustos 1994 tarihinde gazeteci-şair-yazar İbrahim Tığ tarafından kurulan ve yayın hayatına başlayan Bölge Haber Gazetesi bugün 30.yayın yılına başladı.

     Çağdaş, demokratik, laik ve Atatürk devrimlerinin savunucusu, insan hak ve özgürlüklerine önem veren bir çizgide yayınlarını sürdüren gazetenin sahipliğini Ramazan Kömecçi, Yazıişleri Müdürlüğünü Yasemin Altun ve Genel Yayın Yönetmenliğini de Av. Pelin Erdem Aydemir yapıyor.

     Gazetenin sahibi Ramazan Kömecçi 30.yayın yılına girmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Başta Zonguldak ve Devrek olmak üzere ülke gündemine ilişkin sorunları halka yansıtmaya çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz… Bölge Haber Gazetesi olarak başta ilin sorunları ve çözüm önerilerinin yanı sıra sanatkarı, esnafı, çiftçisi, sanayicisi, memuru, siyasetçisi, kadını ve erkeği ile tüm kesimin sesi olmaya çalışıyoruz. Haber nerede ise Bölge Haber ordadır anlayışı ile halkın güvenini kazandık ve bu yayın çizgimiz devam edecektir” dedi.

     Gazete bugünkü sayısını “30 Yaşındayız” manşeti ve “Bizi bugünlere taşıyan tüm okurlarımıza teşekkür ediyoruz” spotuyla okur karşısına çıktı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.