Devrek Postası

ALAN’DAN ZAİMOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ!

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Osman Zaimoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ALAN’DAN ZAİMOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ!
137 views
05 Eylül 2023 - 11:49

Zonguldak Belediye Başkanı Dr Ömer Selim Alan Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Merkez ilçe Başkanlığını kazanan Osman Zaimoğlu’nu iş yerinde ziyaret ederek hem kendisini kutladı hem de “Zaimoğlu’nu Selim Alan destekledi” iddialarınıa da sert yanıt verdi.

OSMAN ZAİMOĞLU: BANA İFTİRA ATILDI

CHP Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, kongrede kendisine, Selim alanı desteklediği aday bilboard’daki afişleri bile Selim Alan astırdı. Ak partililerin ilçe başkanı olmasını istediği kişi” şeklindeki iddiaların tamamıyla bir iftira olduğunu belirtterek şunları söyledi: “Ben bugün itibariyle Cumhuriyet Halk Partisi merkez ilçe başkanlığına geldim. Bu süre içerisinde seçim çalışmalarında haksız ve yalan olarak birçok dedikodu yaptılar. Bu dedikoduların başında da Sayın Belediye Başkanı Selim Alan kardeşimizin, arkadaşımızın bana destek olduğu ve belediyeyle ilgili tasarruflarda bana yardımcı olma iftiralarını attılar. Kendisi çok büyük bir erdem gösterdi. Öncelikle Geçtiğimiz belediye seçimlerinde başkan olduğu seçimlerde kendisinin kazanmaması için sabah altı buçuktan gecenin bir lerine kadar Cumhuriyet Halk Partisi belediye başkan adayı sahanın her yerinde olduğunu hepiniz şahitsiniz. Zonguldak konuya şahittir. Ama yapılan seçim sürecinde seçilen Belediye başkanımız olması sebebiyle Zonguldak’ta esnaf olduğumuzdan dolayı teşekkür ediyorum.
Bizim Selim Alan başkanımızla bir hukukumuz vardır. Bu hukuk siyaset dışıdır. Tamamen dostluk içerisindedir. Siyasette AK Parti belediye başkanımızın olduğu takdirde en büyük rakibi Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanı olarak çıkaracağımız adayla ben olacağım. Yapılacak olan belediye seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi olarak biz kazanacağız. Kendisine de bu süre içerisinde yaptığı hizmetler için de teşekkür edeceğiz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.