Devrek Postası

BAKAN TUNÇ ZONGULDAK’I ZİYARET ETTİ

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Zonguldak’a geldi.

BAKAN TUNÇ ZONGULDAK’I ZİYARET ETTİ
11 views
15 Eylül 2023 - 13:02

Valilik ziyaretinde Bakan Tunç’u; Vali Osman Hacıbektaşoğlu, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Muammer Avcı, Saffet Bozkurt, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan, AK Parti Zonguldak il Başkanı Mustafa Çağlayan, daire müdürleri ve protokol üyeleri tarafından çiçeklerle karşılandı. 

Adliye binası otel mi oluyor?

Zonguldak‘ta basın açıklaması yapan Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, sahil düzenlemesi projesi kapsamında adliye binasının yerinin değiştirilmesini ve mevcut binanın otel yapılmasını düşündüğünü söyledi.

Zonguldak‘ta adalet hizmetlerinin aksamaması için çalıştıklarını ve projeler ürettiklerini söyleyen adalet Bakanı Yılmaz Tunç, “Sayın valimizin ve belediye başkanımızın sahil düzenlemesi projesi ile ilgili projeleri var. Bizim adliye binamızda sahil projesi düzenlemesi içerisinde kalıyor. Bakanlık olarak mı projelere destek vermek amacıyla adliye binamızın yerinin değiştirilmesine ciddi anlamda düşünüyoruz” dedi.

Bakan Tunç’tan AP raporuna tepki

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Avrupa Parlamentosu’nun (AP) 2022 Türkiye raporuna tepki göstererek, “Türkiye gerçekleriyle hiçbir alakası yok. Türkiye gerçekleri o değil. Maalesef birtakım marjinal grupların etkisiyle hazırlanan, bizim için hiçbir değeri olmayan temelsiz, objektif olmayan bir rapor yayınlandı” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.