Devrek Postası

DEVREK TSO VALİLİKTE

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri, Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

DEVREK TSO VALİLİKTE
57 views
29 Eylül 2023 - 8:09

Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Başoğlu, Meclis Başkanı Engin Kalay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet Can Ermiş ve Mustafa Çelik, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kaya ile birlikte Cumhurbaşkanlığının 2023/376 sayılı kararnamesi ile Zonguldak Valiliği görevine atanmış olan Osman Hacıbektaşoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyarete ilişkin yapılan açıklamada: “Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi olarak; Sayın Valimize yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunularak; Odamız hizmet ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gerçekleştirildi. Vali Osman Hacıbektaşoğlu, nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, Zonguldak’ın potansiyelini artırmak ve yerel iş dünyasına destek sağlamak gibi hedefleri olduğunu belirtti. Karşılıklı fikir alışverişi ve işbirliği için kapılarının her zaman açık olduğunu ifade etti. Sayın Valimize misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerimizi sunar, görevinde başarılar dileriz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.