Devrek Postası

Meclis, Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ödeneğini 7 ilçeye aktardı

Zonguldak İl Genel Meclisi, Ekim ayı toplantısında İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 1 milyon 800 bin TL ödeneğini yedi ilçedeki okulların küçük onarımına ve mahkeme harçlarına aktardı.

Meclis, Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ödeneğini 7 ilçeye aktardı
43 views
02 Ekim 2023 - 11:19

Zonguldak il Genel Meclisi Ekim ayı birinci birleşim toplantısı İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli Başkanlığı’nda yapıldı. İl Genel Meclisi toplantısı, Eylül ayı son birleşim toplantısına ait tutanak özetinin okunup oylamasıyla başladı.

Gündemin üçüncü maddesinde yer alan İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Okul Bakım ve Onarım giderleri harcama kaleminde bulunan 1 milyon 800 bin TL ödeneğin tenzil edilerek, Alaplı, Çaycuma, Devrek, Ereğli, Gökçebey, Kilimli, Kozlu İlçeleri Küçük Onarım Giderleri harcama kalemi ile Mahkeme Harç ve Giderleri harcama kalemine aktarılması hususunun görüşülerek Meclis’te oy birliği ile kabul edildi.

Dördüncü maddede yer alan, İlimiz Ereğli İlçesi Çaylıoğlu Köyü ve Güneşli Köyüne, Davutdere Membanın tahsisi ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Çevre ve Sağlık ile Köylere Yönelik Hizmetler Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları 26 – 18 – 27 sayılı raporlar görüşülerek onaylandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.