Devrek Postası

“MUHTARLARIMIZ EN ÖNEMLİ YEREL YÖNETİCİMİZDİR”

Devrekli Muhtarlar Derneği Başkanı Raşit Budak, “Muhtarların ülkemizin ve demokrasimizin temel taşı olduğunu belirterek “Muhtarlarımız en önemli yerel yöneticimizdir” dedi.

“MUHTARLARIMIZ EN ÖNEMLİ YEREL YÖNETİCİMİZDİR”
35 views
18 Ekim 2023 - 14:04

Muhtarlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Devrekli Başkan Budak, “Muhtar, mahalle ve köylerde yaşayan insanımız ile devlet arasındaki ilk muhatap kişidir. Bu nedenle muhtar, millet ile devlet arasındaki köprüdür. Muhtarsız bir yönetim hele muhtarsız bir yerel yönetimin düşünülmesi mümkün değildir. Muhtarlar en önemli yerel yöneticimizdir. Muhtar aynı zamanda halkın temsilcisidir, önderidir. Bir derdi olan, bir kutlaması olan önce muhtarı bulur. Muhtar neşede, tasada, kara günde iyi günde hep yanı başımızdadır. Muhtarlar ülkemizin ve demokrasimizin temel yapıtaşıdır. Muhtarlarımız demokrasinin ve huzurun sağlanmasında en önemli görevi yerine getirmektedir” dedi.

“MUHTARLARIMIZ DEMOKRASİNİN TEMEL TAŞLARIDIR”

“Devletimizin temsilcisi olan değerli muhtarlarımız, gece gündüz demeden halkımızla birliktedir, halkımızın talep, problem ve ihtiyaçlarını en kısa yoldan yetkili makamlara arz ederek çözüme kavuşturmaktadır. Muhtarlar Derneği olarak Devrekli muhtarlarımız aracılığıyla halkımıza en iyi hizmet vermek için mücadele veriyoruz, bundan sonra da hep beraber olacağız. Bu vesileyle tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, görevi başındaki tüm muhtarlarımıza başarı, sağlık ve mutluluklar dilerken ebediyete intikal etmiş muhtarlarımızada Allah’tan rahmet diliyorum dedi”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.