Devrek Postası

Çetin Bozkurt AK Parti’ye Meydan Okudu

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, önümüzdeki yerel seçimlerde tekrar aday olup olmayacağı konusunda açıklama yaptı.

Çetin Bozkurt AK Parti’ye Meydan Okudu
220 views
13 Kasım 2023 - 12:24

Devrek ilçesi Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Mart ayında gerçekleşecek olan belediye seçimlerinde aday olup olmayacağı konusunda açıklama yaptı. Bozkurt, yeniden aday olacağını söyledi. Başkan Bozkurt öte yandan, Adalet ve Kalkınma Partisi’nin tüm ilçeleri alacakları yönündeki açıklamaları hakkında da konuştu. 

“BİZDE PROJE BİTMEZ”

Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi: “Allah nasip ederse önce sağlık diyelim. Halihazır belediye başkanları her zaman potansiyel belediye başkanı adayıdır. Seçim döneminde vaat ettiğimiz hemen hemen her şeyin yüzde doksanını gerçekleştirdik. Kısa süre önce bir sel felaketi yaşadık. Bu olayın yaralarını sarmak önceliğimiz. Bizde proje bitmez. Bunların düşünülmesi, tasarlanması da bitmez. Nihayetinde belediyecilik uzun bir serüven ve bizim güzel projelerimiz var. Bu projelerimizi tekrar aday gösterilirsek seçim beyannamemizde göreceğiz, sürpriz olarak dursun.” dedi.

“GELSİNLER DE ALSINLAR”

Bozkurt, AK Parti’nin tüm ilçelerde AK Parti bayrağını dalgalandıracakları yönündeki hedefleri ile ilgili de bilgi verdi. Başkan Bozkurt, asıl hedefe ulaştıklarını belirterek, “Gelsinler de alsınlar.” dedi.

Belediye Başkanı Bozkurt’un konuyla ilgili açıklaması şöyle: “Biz iddiayı ortaya koymuşuz. 15 yıl sonra AKP’nin elinden belediyeyi almışız. Daha bundan büyük iddia mı olur? Ben de diyorum ki gelsinler alsınlar. Şu an tamamen yapacağımız işlere kendimiz focusladık. Önceliğimiz hizmetlerimizi sağlamak görev süreçlerimiz içerisinde. Selin yaralarını bir an önce sarıp halkımızı en iyi hizmete kavuşturmak. Gerisi sonra önce sağlık, sağlığımız diyeceğiz. Sonra genel merkezimizi takdir edeceğiz. Ondan sonra da halkın takdirine bırakacağız.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.