Devrek Postası

DEVREKLİ MUHTAR YOLU KENDİ İMKANLARIYLA YAPTI

Devrek ilçesine bağlı Tellioğlu köyü muhtarı, 6 km’lik bir yolun 2 km’sini kendi imkânlarıyla tamamlayarak örnek bir davranışa imza attı.

DEVREKLİ MUHTAR YOLU KENDİ İMKANLARIYLA YAPTI
163 views
14 Kasım 2023 - 7:49

Tellioğlu Köyü Muhtarı Metin Köksal, örnek bir hizmete imza attı. Muhtar Köksal, hiçbir yerden destek almadan sadece kendi imkânlarıyla 6 km’lik yolun 2 km’sini tamamladı. Köydeki vatandaşlarla birlikte çalışarak, Tellioğlu, Babadağı, Yeşilyurt ve çevre köylere bağlanan 6 km uzunluğundaki bağlantı gurup yolun 2 km’sini bitirerek örnek bir davranış sergiledi.

“BİR KÖY VAR UZAKTA O KÖY BİZİM KÖYÜMÜZ”

Muhtar Metin Köksal, hem kendi köyünü hem de çevre köylerde yaşayan vatandaşların takdirini kazandı. Hedefinin daima hizmet olduğunu belirten Köksal, 2024 yılındaki yerel seçimlerde tekrar aday olacağını ve vatandaşların kendisine vereceği yetkiyle daha büyük hizmetlere ve projelere imza atacağını söyledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.