Devrek Postası

KARŞIYAKA’DA YOL ÇALIŞMARI BAŞLADI

Devrek Belediyesi, 9 Temmuz 2023 tarihinde yaşanan sel felaketinde büyük zarar gören Karşıyaka Mahallesi Çomaklar Caddesinde parke yol ve kaldırım yapım çalışmalarına başladı.

KARŞIYAKA’DA YOL ÇALIŞMARI BAŞLADI
14 views
15 Kasım 2023 - 18:49

Belediye daha önce de mahallenin içme suyu, yağmursuyu ve kanalizasyon hatlarını yenileyerek halkın hizmetine sunmuştu.
Çalışmaları yakından takip eden Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt; “Sel nedeniyle büyük zarar gören bu bölgemizde ilk olarak içme suyu, yağmursuyu ve kanalizasyon hatlarını yeniledik. Elektrik, telefon ve internet altyapısı için ilgili kurumların çalışmalarını bekledik. Yeraltına yapılması gereken çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte parke yol ve kaldırım çalışmalarına başladık. Yapacağımız yol ve kaldırımların yeniden kazılmaması için beklemek durumundaydık. Çocuk parkını sıfırdan yaparak faaliyete geçirdik. Selden önce yapmıştık, yine yaparız dedik. Yapıyoruz. Çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalarımız olacak. Halkımıza gösterdiği anlayış için teşekkür ediyorum. Burayı en kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.