Devrek Postası

KAYMAKAM EVLİCE BASTON MÜZESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Devrek Kaymakamı Evlice beraberinde daire müdürleri ile birlikte “Devrek Baston Satış Merkezi, Müzesi ve Doğa Kültür Parkı”nda incelemelerde bulundu.

KAYMAKAM EVLİCE BASTON MÜZESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU
19 views
15 Kasım 2023 - 19:04

Devrek Kaymakamı Muhammed Evlice beraberinde daire müdürleri ile birlikte İl Özel İdare tarafından yapılan “Devrek Baston Satış Merkezi, Müzesi ve Doğa Kültür Parkı”nda incelemelerde bulundu.

Burada faaliyet gösteren işletme sahiplerini tek tek dolaşan Kaymakam Evlice işletmecilerden ve yetkililerden bilgi aldı.

İşletme yetkisini yeni yönetim olarak Devrek TSO’nun aldığı Baston Müzesi hakkında bilgi alan Kaymakam Muhammed Evlice Devrek Ticaret ve Sanayi Odası yetkilileri ile de görüşerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Üreticelerden bilgi aldı

Baston Müzesinde faaliyet gösteren işletmecilerle görüşerek pazarlama ağının genişlemesi için Devrek TSO ile bir proje oluşturulması ve Devrek Bastonunun daha yaygın bir satış ağına sahip olmasının sağlanması yönünde görüşme sağlandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.