Devrek Postası

DİŞBUDAK’TAN DEVREK TSO’YA ZİYARET

Denetçi Kerim Dişbudak Devrek Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

DİŞBUDAK’TAN DEVREK TSO’YA ZİYARET
41 views
16 Kasım 2023 - 11:57

Devrek TSO’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Sistemi Geliştirme Ziyareti Denetçi Kerim Dişbudak tarafından 14-15 Kasım 2023 tarihinde başarılı şekilde gerçekleştirildi.Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı, Yönetim Kurulu Başkanı ve Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Akreditasyon İzleme Komitesi ile Devrek TSO personelinin hazır bulunduğu açılış toplantısının ardından Devrek TSO birimlerinin akreditasyon standartlarının uygunluğu gözden geçirildi.

Geliştirme Ziyaretinde; Akreditasyon sistemi yeni standart maddeleri Temel Yeterlilikler, Temel Hizmetler ve Yeni Nesil Hizmetler kapsamında; daha iyi hizmet sunumu için geliştirilmeye açık hususlar hakkında görüşülmüş olup, iyileştirme önerilerini paylaşıldı.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.