Devrek Postası

Devrek Orman İşletme Müdürlüğü Öğretmenleri Unutmadı

Cumhuriyete Nefes, Geleceğe Nefes etkinlikleri kapsamında Devrek Orman İşletme Müdürlüğü öğretmen ve öğrencileri unutmadı.

Devrek Orman İşletme Müdürlüğü Öğretmenleri Unutmadı
38 views
27 Kasım 2023 - 8:06

Devrek Orman İşletme Müdürlüğü Milli Ağaçlandırma Günü etkinlikleri kapsamında Devrek Fatih Camii’nde Cumhuriyete Nefes, Geleceğe Nefes oldu.

Devrek İlçe Müftüsü Murat Mutlu’nun katılımıyla Devrek Fatih Camii Kur’an kursu öğretmen ve öğrencileriyle birlikte fidanları toprakta buluşturdu.

Devrek Orman İşletme Müdürlüğü 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Gökçebey Özel Eğitim okulunda görev yapan öğretmenlere, “Ülkemizin geleceğini şekillendirecek olan çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitim ve öğretiminde çok büyük emek ve fedakarlıkları olan öğretmenlerimizi 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz” açıklamasında bulunarak öğretmenlere fidan hediye ettiler.

Devrek Orman İşletme Müdürü Hüseyin Beytekin ile Devrek Orman İşletme Müdür Yardımcısı Onur Can yapılan etkinliklerde başrolde yer aldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.