Devrek Postası

DEVREK BELEDİYE MECLİSİ YILIN SON TOPLANTISINI YAPTI

Devrek Belediye Meclisi’nin 2023 Yılı Olağan Onbirinci Toplantısı Meclis II. Başkan Vekili Vacit Durdubaş başkanlığında yapıldı.

DEVREK BELEDİYE MECLİSİ YILIN SON TOPLANTISINI YAPTI
48 views
07 Aralık 2023 - 15:00

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıda gündemdeki maddeler görüşüldü.

   Gündemin birinci maddesinde yer alan, depreme dayanıklı olmadığı için yıkılan İstiklal İlkokulu’nun yeniden yapılması amacıyla, yıkılan ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ait  olan eski Terminal Alanındaki İstiklal İlkokulu yerinin belediyeye, belediyeye ait olan SGK Kurumu karşısındaki arsanın da Milli Eğitime verilerek takas yapılması oybirliğiyle kabul edildi.

    Yine gündemde yer alan İsmetpaşa Mahallesi 552 ada 1 nolu parselin trafo yeri olarak kullanılması için imar tadilatı yapılması oybirliğiyle kabul edildi.

    Gündemin dördüncü maddesi olan, 2023 Mali Yılında harcanmayıp artan ödeneklerin ihtiyacı olan diğer birimlere aktarılması oybirliğiyle kabul edildi.

    Gündemde yer alan 2024 yılı içinde yeni meclis toplantısının gün ve yer belirlenmesi görüşüldü ve her ayın ilk Perşembe günü saat:16.00’da yapılması oybirliğiyle kabul edildi. Gündemin son maddesi ise Meclis tatilinin Ağustos ayında yapılması idi. Karar oybirliğiyle kabul edildi.

     Meclis II. Başkan Vekili Vacit Durdubaş, meclis üyelerine teşekkür ederek, bir dahaki toplantının 4 Ocak 2024 Perşembe günü saat:16.00’da Belediye Meclis Toplantı Salonunda yapılması üzre sona erdirdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.