Devrek Postası

Orman Genel Müdürü Yenice Orman İşletmesinde

Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey Yenice Orman İşletmesinde incelemelerde bulundu.

Orman Genel Müdürü Yenice Orman İşletmesinde
41 views
07 Aralık 2023 - 11:14

Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey ve Genel Müdür Yardımcısı Kenan Akduman Yenice İşletme Müdürlüğünü ziyaret etti.

Yenice İşletme Müdürlüğü yönetim kadrosuyla değerlendirme yapan Genel Müdür Karacabey burada yaptığı konuşmada Yenice İşletme Müdürlüğü ve Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğünün büyük bir okul olduğunu teknik ve entansif ormancılığın en iyi yapıldığı yerlerden biri olduğunu belirterek.

“Yaptığımız işlerde başarılı oluyorsak bunu tek başımıza değil, ekip olarak hep birlikte yapmaya borçluyuz. Ormancılığımızı bir adım ileriye götürmek amacıyla hepimiz gayret içerisindeyiz” dedi.

Yıl sonu nedeni ile 2023 yılının değerlendirmesini yapan, 2024 yılı programı üzerinde de istişarelerde bulunan toplantıda Zonguldak Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu Yenice ve Karabük İli ormancılık çalışmaları hakkında Genel Müdür Karacabey’e bilgi verdi ve ziyaretlerinden dolayı Genel Müdüre teşekkür etti.

Toplantıya, Genel Müdür Bekir Karacabey, Genel Müdür Yardımcısı Kenan Akduman, Basın Müşaviri Mümin Döngez, Yenice İşletme Müdürü Umut Yılmaz, İşletme Müdür Yardımcısı, İşletme Şefleri ve İşletme Saymanı katıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.