Devrek Postası

DEVREK BELEDİYESİ KAR YAĞIŞINA HAZIR

DEVREK BELEDİYESİ KAR YAĞIŞINA HAZIR
36 views
26 Ocak 2024 - 6:39

İlimizin yüksek kesimlerinde etkili olması beklenen kar yağışı nedeniyle, şehir merkezimizde de olası etkilerine karşı kaldırım, sokak, cadde ve mahalle yollarının sürekli ulaşıma açık olması için Devrek Belediyesi ekipleri hazır bekliyor.

    Devrek’te, kar yağışı nedeniyle vatandaşların olumsuzluk yaşamamaları amacıyla, Devrek Belediyesi Kar Ekibi oluşturdu. 70 personel, 3 kar bıçaklı iş makinası, 2 iş makinası, 1 traktör, 1 kar kürüme aracı ve 4 tuzlama aracından oluşan ekip hazır olarak bekliyor. Belediye don, buzlanma gibi olumsuzluklara karşı da yeterli miktarda tuz stoğu bulunduruyor.

    İlçe merkezindeki yol güzergahlarının sürekli açık olması, halkın yaşanabilecek olumsuzluklardan etkilenmemeleri için belediye ekipleri gece gündüz görev başında olacak.

     Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, “İçinde bulunduğumuz kış mevsimi nedeniyle, bölgemizde ve ilçemizde kar yağışı bekleniyor. Belediye olarak bütün hazırlıklarımızı tamamladık, tüm imkanlarımızla birlikte sahada olacağız. Halkımızın kar yağışından olumsuz etkilenmemeleri için bütün tedbirlerimizi aldık. Her zaman milletimizin emrindeyiz. Olası yoğun kar yağışı durumunda hemşehrilerimizin dikkatli ve tedbirli olmaları çok önemlidir. Zorunlu haller dışında trafiğe çıkmamaları, ayrıca kış lastikleri taksınlar zincirlerini yanlarından ayırmasınlar” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.