Devrek Postası

DEVREK TSO’DA ÖNEMLİ TOPLANTI

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen toplantıya Devrek ve Gökçebey Kaymakamları da katıldı

DEVREK TSO’DA ÖNEMLİ TOPLANTI
66 views
26 Ocak 2024 - 8:24

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası’nda Devrek ve Gökçebey ilçelerinin ekonomik sosyal ve kültürel sorunları tartışıldı.

Devrek TSO Başkanı Abdullah Başoğlu’nun evsahipliğinde düzenlenen toplantıya Devrek ve Gökçebey Kaymakamları da katıldı.

Devrek TSO’dam konu ile ilgili yapılan açıklamada şöyle denildi:

“Devrek Ticaret ve Sanayi Odası olarak yaptığımız bölgesel istişare toplantısına Devrek Kaymakamımız Sn. Muhammed Evlice ile Gökçebey Kaymakamımız Sn. Adem Taşpınar katılım sağladı.

Meclis Başkanımız Engin Kalay koordinatörlüğünde, Yönetim Kurulu Başkanımız Abdullah Başoğlu’nun konuşmalarıyla ve meclis üyelerimizin de katılımlarıyla gerçekleşen toplantıda; Planlanan yeni sanayi alanları ile ilgili bilgiler paylaşıldı. Devrek-Gökçebey OSB ile son durum, Devrek-Çaydeğirmeni 8 derslikli modern TOBB Anaokulu yapım işine başlandığı bilgisi paylaşıldı. Ayrıca ilçelerimizde kültür ve turizm ile alakalı mevcut yerlerin farkındalığının arttırılması ve yeni çalışmalar yapılması görüşüldü.

Toplantıya katılan, Devrek Kaymakamımız Sn. Muhammed Evlice’ye, Gökçebey Kaymakamımız Sn. Adem Taşpınar’a ve meclis üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu yapılan toplantıların bölgemiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.