Devrek Postası

Zonguldak’ta siyasi hareketlilik: Yerlikaya ve Özhaseki geliyor

Zonguldak’ta gerçekleşecek olan seçim çalışmalarına katılmak üzere şehre gelen İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ve Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ile birlikte esnaf ziyaretleri gerçekleştirecek

Zonguldak’ta siyasi hareketlilik: Yerlikaya ve Özhaseki geliyor
28 views
25 Mart 2024 - 12:10

Zonguldak’ın siyasi atmosferi, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ve Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’nin şehre gelmesiyle hareketlendi. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’un ziyaretinin ardından, Zonguldak’a bakan ziyaretleri devam ediyor.

Zonguldak’ta gerçekleşecek olan seçim çalışmalarına katılmak üzere şehre gelen İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ve Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ile birlikte esnaf ziyaretleri gerçekleştirecek. Bu ziyaretlerle Cumhur İttifakı’na destek isteneceği belirtiliyor.

Bakan Yerlikaya ve Bakan Özhaseki’nin, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ile birlikte esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek Cumhur İttifakı’na destek isteyeceği öğrenildi. Ancak bakanların ziyaret programı henüz netlik kazanmış değil. Önümüzdeki günlerde programın belirlenmesi bekleniyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.